Kocaeli evden eve nakliyat tavsiye

Kocaeli evden eve nakliyat firması tavsiye olarak Kocaeli bölgesinden geçmişten bugüne uzun yıllardır hizmet veren bir firmayız. Hizmetimizin temel prensibi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunun yanı sıra ise eşya taşımada siz müşterilerimize sunduğumuz bir diğer hizmetimiz ise eşyalarınızı sigortalıyoruz. Evden eve taşıma ve nakliye konusunda son yıllarda oldukça herkesin tercih ettiği sigortalama İle sizlerde eşyalarınızı güven ile bizlere taşıtabilirsiniz. Eşyalarınızı sigortalanmasını nakliyattan önce yaparız. Bu sayede yolda oluşabilecek her türlü kaza, eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda sigorta sayesinde sizlerin cebinden ücret çıkmaz. Tüm sorumluluk bize ait olur ve bizde üstümüze düşeni yaparız.

Kocaeli Nakliyat Sigorta İşlemi Nasıl Yapılır?

İzmit evden eve nakliyat tavsiye öncesinde bizler sizlerin evinize uzman arkadaşlarımız İle gelerek, sizlerin evinde bulunan eşyaları kalem kalem inceler ve hepsini not ederiz. Bundan sonra sizin yapacağınız bir işlem kalmaz, siz hiçbir iş ile ilgili uğraşmazsınız. Eşyalarınızın tespiti yapıldıktan sonra bizler eşyalarınızı kalem kalem anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketinden sigortalarını yaptırırız. Sigorta işlemi ek bir ücret gerektirmez ödeyeceğiniz ücretin içerisinde her şey yer almaktadır. Sigorta yaptırmak siz değerli müşterilerimiz için daha avantajlı olacaktır. Eşyalarınızın istemediğimiz sebeplerden dolayı hasar görmesi durumunda tüm masraflar biz ve sigorta şirketine ait olur. Sigorta işlemi ile taşımacılık sırasında içiniz rahat olur ve gerekli tüm işlemleri ve Kocaeli evden eve nakliyatı uzman ekip arkadaşlarımız gerçekleştirir. Sizlere sadece yeni evinize geçip hazırda olan evinize oturmak kalır.

Ev Taşıma işlemi özellikle Kocaeli İzmit bölgesinde ayrıntılara dikkat edilerek önemle üzerinde durulması gereken ayrıntılar içerisinde yer almaktadır. Çünkü şehirde bir çok korsan ve işini düzgün yapmayan müşteriler konusunda mağduriyete neden olan kurum ve kuruluşlar yer almaktadır sizlere izmit nakliyeci tavsiyesi bakımından araştırmalarınızda çalışmak istediğiniz firmanın geriye dönük tüm çalışmalarını ve eş dost görüşlrini alarak tercih yapmaları konusunda yardımcı olmaktır. Kurumsal kimliği ön planda olan ve her işten sonra gerek işlem öncesi gerekse taşınma sonrası hiç değişmeyen politikalara sahip kurumlar tarafından tercih edilmek oldukça önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır.

Sigorta İşlemi Adımları Nasıl Gerçekleşir?

Taşıma ve nakliye işlerinizde eşyalarınıza sigorta yaptırmak oldukça önemlidir. Artık son zamanlarda kişiler taşınırken eşyalarını mutlaka sigortalatmalarını istemektedirler. Peki sigorta adımları nasıl ilerliyor;

Eşyaların yerinde tespit edilerek taşınmaya hazırlanması aşaması oldukça önemli kıstaslar arasında yer almaktadır bu konu üzerinde durmanız gereken ayrıntıların başında gelmelidir.

  • Öncelikle evinize ekip arkadaşlarımızı yolluyoruz.
  • Ekip arkadaşlarımız eşyaların tek tek notunu alır.
  • Notu alınan eşyalarınızı anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketine bildiririz.
  • Sigorta şirketi anlaşmamız üzerine sizlerin eşyalarına sigorta yapar.
  • Sigorta işleminden hemen sonra siz ne zaman isterseniz taşımacılık başlar.

Kaliteden ve ilkeden en önemli ayrıntıları kendi politikaları içerisinde uygulayan ve bu adımda en hızlı adımları atan önemli kurum olmanın yanında çalışmalarımızda üstün ve kaliteli hizmet ağını sunmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız. Sizlerde kaliteli, güvenli ve sigortalı bir taşımacılık ve nakliyat hizmeti almak isterseniz, bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ev Taşıma işlemlerinde genellikle müşteriler daha önce yaşadıkları deneyimleri birbirleri ile paylaşarak yeni yapacakları nakliye ve depolama çalışmalarında bu tecrübelerden faydalanarak yol yürümektedirler ister sorunsuz ister ise istenmeyen sonuç alan nakliyat çözümlerinde mutlaka bilgi alışverişleri yapılmaktadır bizler işte bu konuya oldukça önem veriyor ve işimizi bu bilinçle yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Taşınmalarda yaptığımız kusursuza yakın planlama ile de bu konunun yakından takipçisi olarak en iyi uygulama yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Müşterilerin birbirileri ile yaptığı paylaşımlar bizler için oldukça önemlidir ve bu bizim için en önemli ayrıntıların başında gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir